Wypożyczalnia samochodów Szczecin – krótko i długoterminowy wynajem

Celem wypożyczalni samochodów jest udostępnianie środków komunikacji, jakim są samochody. Wypożyczalnia samochodów Szczecin kieruje swoją ofertę do osób prywatnych, jak również do firm i przedsiębiorstw ze Szczecina i nie tylko.

Wynajem krótkoterminowy

Wypożyczalnia samochodów szczecin oferuje swoje samochody do każdego, kto chce wyjechać na urlop, kto potrzebuje samochodu na kilka dni dla siebie lub dla swojego pracownika, a nie ma możliwości skorzystania z własnego pojazdu. Oferujemy atrakcyjny cennik wynajmu samochodu na jeden lub kilka dni. Cena wynajmu samochodu uwzględniana jest na cała dobę. Wszystkie oddane do Państwa użytku samochody posiadają ważne ubezpieczenie, a także są regularnie kontrolowane pod względem stanu technicznego, dzięki czemu mają Państwo zagwarantowaną bezpieczną podróż. Samochody, jakie oddajemy do Państwa dyspozycji są także zadbane pod kątek estetycznym. Dbając o wygodę jazdy, pojazdy przez nas pożyczane są zaopatrzone w klimatyzację.

Wynajem długoterminowy

wypożyczalnia samochodów szczecin to także możliwość wynajmu samochodu na okres powyżej miesiąca. Umowy na wynajem długotrwały są najczęściej podpisywane z firmami i przedsiębiorstwami, które muszą zaopatrzyć pracowników w samochody służbowe. Z pomocy wypożyczalni samochodowych korzysta również wiele firm, które dopiero powstają na rynku, a które nie muszą wykładać środków własnych na zakup pojazdów.

Biorąc pod uwagę koszty eksploatacji samochodu, a więc jego ubezpieczenie, stopień zużycia, amortyzację, a także opłaty za obsługi techniczne, wypożyczanie długoterminowe samochodów często bywa najbardziej opłacalną opcją dla wielu firm. Oddając do dyspozycji nasze pojazdy firmom, także dbamy o ich wygląd, a także sprawność. Wszystkie pojazdy są „na chodzie”, po dokonanych niezbędnych przeglądach. W opcji długoterminowego wynajmu, także oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe.